Кормозбиральний комбайн Рось-2 - вибір аграріїв №1

Правильний вибір кормозбирального комбайна - важливе завдання для будь-якого аграрія. Необхідно звертати увагу на такі нюанси як надійність, продуктивність і безліч інших чинників. Довіру безлічі фахівців заслужили кормозбиральні комбайни Рось-2, які мають прекрасні експлуатаційні характеристики.

Чому варто купити кормозбиральний комбайн Рось-2?

Кормозбиральний комбайн Рось-2 ефективно здійснює скошування різних культур: кукурудзи, трав до 1,5 метра, одночасно подрібнюючи їх і завантажуючи в транспортні засоби. Таким чином вдається отримати готовий якісний корм для худоби.

Комбайн Рось-2 - це незамінний помічник, який забезпечує високу продуктивність навіть на найскладніших ділянках і при будь-яких кліматичних умовах. Він чудово працює на перезволожених ділянках.

Забезпечує стійку роботу зеленого конвеєра на фермах. Високі експлуатаційні характеристики, такі як міцність і надійність, дозволяють використовувати цей кормозбиральний комбайн у всіх сферах кормовиробництва.

Як працює кормозбиральний комбайн Рось-2?

Комбайн скошує і укладає трави у валок на землю або мульчує стебла післяжнивних залишків. Також він підбирає траву з валка, подрібнює її і завантажує у причіп. Завдяки ножам з міцного твердого сплаву з двосторонньою ріжучою кромкою забезпечується висока якість зрізу, надійність і довговічність комбайна.

Особливістю комбайна є додаткове подрібнення, збільшення щільності завантаження транспортних засобів і одночасне зменшення втрат тепла.

Серед переваг комбайну - зручність експлуатації і висока надійність. Механізатор може з кабіни виконувати підйом і опускання ріжучого апарату, точну установку положення силосопроводу і подвійного козирка.

Де купити комбайн Рось-2?

Купити комбайн Рось-2 ви можете, звернувшись в компанію «ФОП Мадьяров В. Ф.». Ми здійснюємо виробництво і відновлення сільгосптехніки і гарантуємо дуже низькі ціни та високу якість продукції. Крім продажу комбайнів ми пропонуємо широкий спектр запчастин, більшість з яких є у наявності. У каталозі представлені рами для комбайнів, колісний хід, ротор комбайна, швирялки, привід шнека, силосопровода, механізм фіксації сниці, гідросистеми для комбайнів і багато всього іншого.

Щоб зробити замовлення або дізнатися додаткову інформацію, звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами.