Як вибрати кормозбиральний комбайн?

На ринку сільськогосподарської техніки представлений досить великий вибір кормозбиральних комбайнів. Але вибрати відповідну модель все ж не просто. Чому? Техніка розрекламованих брендів дуже дорога. А переплачувати не хочеться зовсім. Тим більше що не складає труднощів купити кормозбиральний комбайн гідної якості за демократичною ціною.

Довіру безлічі аграріїв заслужив комбайн українського виробництва Рось-2. Це високопродуктивна техніка, яка допоможе досягти високих показників врожайності.

Кормозбиральні комбайни Рось-2: надійна і якісна техніка за доступною ціною

Кормозбиральний комбайн Рось 2 відмінно справляється зі скошуванням зелених сіяних і природних трав, кукурудзи та інших силосних культур висотою до 1,5 м з одночасним подрібненням і завантаженням у транспортний засіб подрібнених зелених кормів. Цей комбайн можна використовувати для викошування трави у валок або мульчування залишків кукурудзи і цукрових буряків.

Особлива конструкція швирялки і силосопровода забезпечує додаткове подрібнення, інтенсивне викидання, а також створює спрямований струмінь рослинної маси, завдяки чому збільшується щільність завантаження транспортних засобів при одночасному зменшенні втрат зеленого корму.

Комбайн кормозбиральний Рось-2 дозволяє здійснювати прибирання зеленої маси на перезволожених грунтах, не травмуючи кореневу систему багаторічних трав.

Кормозбиральний комбайн Рось-2 - це мрія будь-якого аграрія. Адже серед його переваг висока продуктивність, надійність, прекрасні експлуатаційні характеристики. І все це - за дуже доступною ціною.

Де купити комбайн кормозбиральний Рось-2?

Ну а тепер підійдемо до головного питання - де ж купити цей чудовий комбайн за хорошою ціною? Рекомендуємо звернутися в компанію «ФОП Мадьяров В. Ф.», яка здійснює продаж, виробництво та відновлення сільгосптехніки, а також реалізуємо запчастини для сільськогосподарської техніки.

Звернувшись сюди, ви отримаєте швидке виконання замовлення, дуже низькі ціни, високу якість. А якщо вам знадобиться консультація з вибору кормозбирального комбайна або запчастин до нього, в цьому вам допоможуть кваліфіковані фахівці.

Зробіть замовлення вже зараз! Купити кормозбиральний комбайн на сайті можна за дуже вигідною ціною! Усі деталі - за контактними телефонами.